Organizační informace

10.10.2020

ODBĚRY - Na odběry je nutné se objednat v ordinaci, případně telefonicky. Zpravidla se jedná o čas mezi 7. - 9. hodinou ranní. O výsledcích odběrů je možné se informovat telefonicky, vždy následující pracovní den po odběru a to nejdříve po 10. hodině.

OČKOVÁNÍ - Běžná vakcinace probíhá v rámci preventivních prohlídek. Sezónní ( chřipka ) a očkování nad rámec úhrady zdravotní pojišťovnou ( klíšťová encefalitida atd. ) dle objednání telefonicky, či osobně v čase mezi 10. - 12. hodinou.

RECEPTY - eRecepty na léky je možné objednat telefonicky nebo smskou na mobilní číslo naší ambulance a to denně mezi 10. - 12. hodinou. Budou odeslány na váš mobilní telefon do 24 hod.

INJEKCE, OBSTŘIKY - Pravidelné aplikace injekcí se provádí  v době mezi 10. - 11. hodinou dle domluvy v ordinaci.

VÝPISY ZE ZDRAVOTNÍ DOKUMENTACE - Výpis z dokumentace pro závodního lékaře, předání pacienta do péče jiného lékaře či jiných důvodů, se považuje za administrativní výkon. Je to časově náročné, proto se provádí po ordinačních hodinách. Výpis je možné si vyzvednout nejdříve následující pracovní den, nebo dle domluvy předem. Výkon je zpoplatněn, není hrazen zdravotní pojišťovnou. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!